top of page
  • Фото автораМудровська Галина

Довголіття – в мисленні

Якось натрапила на статтю про черговий прорив вчених в області подолання старіння. Цей науковий прорив стався на клітинному рівні. У клітину старіючого організму було введено іРНК редагуючу механізм теломер – фермент теломеразу.Теломер, теломери – це «кінцівки» ниток ДНК, що беруть участь в кодуванні нової ДНК для нових клітин. Вони не відтворюються і їх запас у кожного з нас різний. В процесі поділу клітин вони коротшають – витрачаються, і, відповідно, спрацьовує механізм старіння організму.

Але! Не завжди і не скрізь життєвий цикл клітини зумовлений теломерами. Існує механізм, що дозволяє зробити клітину практично безсмертною, і назва йому – теломераза.


Для клітини інформація від кодувальника ДНК – закон. Клітина чимдуж взявшись за роботу здивувала швидким результатом. До сих пір немає подробиць про те, яким саме і на який термін. Я не дарма підкреслила, що для клітини – інформація – закон. А інформація дорівнює свідомості, думці, світлу, нашому мисленню...


Ми можемо стверджувати, що всі люди на Землі в середньому живуть стільки-то , що у нас є певна спадковість ... тощо. Колись ми взяли цю інформацію за основу і зараз замислюємось-оцінюємо як розподілити час, що нам відведено, але робимо це здебільшого розпливчасто. Погодьтеся, зрідка у кого прописаний чіткий план на своє життя.

Справжні причини старіння знаходяться в наших головах, в нашій свідомості. Вибір того, яку інформацію ми записуємо в нашу ДНК, завжди залежить від думок кожної конкретної людини. Чарівні таблетки, створені окремо від нас в пробірках, покликані продовжити життя, виявляються марними, якщо на рівні мислення ми будемо конфліктувати з цим життям.

Навіть якщо генетика проти вас, у вас завжди є шанс вважатися великим оригіналом, пам'ятаючи про те, що інформація для клітини – це закон.

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page