top of page
  • Фото автораМудровська Галина

Енергетичний резерв організму. Заряджаємо "чакрові батарейки"

Енергетичний резерв організму

Існують сім основних чакр на тонкоматеріальному, тобто невидимому звичайним зором, рівні. Це енергетичні центри, тобто локальні, великі нервові сплетіння в певних місцях тіла.

Частина з них еволюціонує – розкривається в нове життя, інші належать цьому матеріальному світу і служать нам протягом одного життя.

Отже, коротко, відповімо на запитання:

  • що відбувається на рівні чакр?

  • чому виникають викривлення та хворобливі стани?

  • як перебувати в гущавині подій і при цьому не втрачати енергію?


Кожна чакра має свій колір, що відповідає довжині хвилі. Який хвилі? Електромагнітний. Світловій частині її, точніше. Містика та езотерика чудово пояснюються чистою наукою.

Кожному рівню матеріального та водночас нематеріального тіла людини відповідає довжина хвилі певного спектру. Від червоного до фіолетового. Від гарячого і теплого, до холодного. Про це знали завжди, звідси й прислів'я – «ноги тримай у теплі, а голову у холоді».


Що відбувається на рівні чакр?

Прийняття та асиміляція енергії та інформації. Повертаючись до науки – світло - це інформація. Повертаючись до джерел давніх навчань – інформація (думка) лягає в основу розвитку (життя).


Чому виникають хворобливі стани та конфлікти на рівні інформації?

Життя є стимул-реакція. Якщо на рівні мислення ми допускаємо конфлікт, неадекватну ситуації реакцію, «впускаємо в себе» низькочастотну, негативну інформацію – ми спотворюємо сам механізм роботи наших центрів-чакр.

Порушення роботи центру може призвести до хвороби, якщо ми не усвідомлюємо причини та не виправимо становище.


Як перебувати в гущавині подій, не втрачати енергії і як допомогти собі, якщо це сталося?

Необхідно навчитися володіти своїми реакціями, емоціями. Це можна зробити за допомогою медитацій.

Навчитися користуватись інструментами, новими розробками вчених.

Наприклад, у цій ситуації може допомогти інновація швейцарських вчених – BIOPTRON, що відновлює баланс тіла та душі гармонізацією чакр за допомогою кольору.

Колір та світлотерапія БІОПТРОН спрямована на причину конфлікту та усуває її на інформаційному рівні. Метою кольоротерапії є наповнення «батарейок чакр». Коли енергії в організмі достатньо, він здатен подолати будь-яку хворобу.

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page