top of page
  • Фото автораМудровська Галина

Інновація приносить результати

Як відбувається народження інновації? У нашому випадку, ідея створити ефективний пристрій для здоров'я співпала з відкриттям нових знань про природу світла в геометричних порожніх структурах та його взаємодії з людиною.


Світло та кольоротерапія

Старт дослідженням був покладений в 2014 році. Була випробувана велика кількість еко матеріалів для елементів майбутньої капсули. Всі учасники експерименту спостерігали за рослинами, над якими були розміщені ці елементи, знімались показники. Потім спостереження перемістилися в дослідні зразки капсули, де випробуваними були самі творці капсули.


Капсула NATURAL ADJUSTER

Які задачі вирішує капсула?

Капсула NATURAL ADJUSTER була створена як профілактичне та реабілітаційний пристрій для:

  • Відновлення життєвих сил

  • Відновлення після травм та операцій

  • Попередження алергічних реакцій та зниження аутоімунної відповіді

  • Підвищення стресостійкості й попередження вигорання

  • Зміцнення імунітету

  • Нормалізація сну та психофізичного стану


Як це працює?

Основним робочим елементом капсули є соти з певного сплаву, що покриті відбиваючим шаром. Такими сотами викладена вся внутрішня поверхня капсули, а коконоподібний дизайн капсули дозволяє повністю охопити всі інформаційні поля людини, після того як капсула зачиняється та починається сеанс. Принцип дії капсули безконтактний, однак, завдяки тому, що всі півтори тисячі сот є чудовими резонаторами, подібно безлічі дзвонів, ефект від взаємодії з ними є досить відчутним. Як виходить такий сильний ефект? Наші тіла випромінюють енергію й інформацію, ці випромінювання досягають сот-резонаторів. Всередині сот відбуваються процеси перетворення та підсилення енергії подібно ефекту лазерної накачки, але природним шляхом, і ця очищена енергія потужним потоком направляється людині. Відбувається вирівнювання та збільшення густини інформаційного поля людини. На цьому рівні організм отримує чіткі "інструкції" – як правильно в природі повинно функціонувати тіло людини! У капсулі відбувається навчання природним налаштуванням здорової людини, завдяки функції дзеркальних нейронів, що ми маємо. Саме тому капсула не викликає ефекту звикання та залежності.


На що впливає?

Насамперед на водне середовище організму – кров, лімфу, міжклітинну рідину, внутрішньоклітинну, пам'ятаємо – наше ДНК – це рідкий кристал! Далі, вплив йде на слабкі місця в організмі – так як вони "випадають" з загального енергетичного ансамблю організму своїм пониженим енергетичним статусом.


Результати статистики

За час експлуатації капсули, була зібрана статистика до та після проходження курсу сеансів. Дана статистика дозволяє з впевненістю казати – капсула NATURAL ADJUSTER – високоефективний пристрій для корекції психофізичного здоров'я. Буквально за короткий проміжок часу ви помітите підвищення якості свого життя – усунення больових відчуттів та дискомфорту, здатність ясно мислити, покращення реакції.


Переваги продукту – капсула NATURAL ADJUSTER

Основна та єдина перевага полягає в тому, що капсула здоров'я не має аналогів у світовій практиці турботи про наше здоров'я. Завдяки особливій технології, заснованій на глибокому вивченні дій природних механізмів, цей український продукт – капсула – випереджає свій час! Пристрій повністю безпечний в експлуатації.


Про розробника

Український стартап – компанія Ключовий ресурс – створила унікальну технологію корекції здоров'я, засновану на новітніх наукових оздоровчих, wellness та технологічних розробках – капсулу Природний налаштовувач NATURAL ADJUSTER. Областю досліджень компанії є природоподібні технології – life technology. Основні напрями діяльності – розробка та виробництво пристроїв для здоров'я. Компанія Key Resource – Ключовий ресурс проводить повний цикл – розробку, створення, тестування та продаж своїх пристроїв.

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page