top of page
  • Фото автораКалмикова Ніна

Нутриціологія - що це за наука?©

Нутриціологія

В сучасному світі люди розуміють, що основою якісного життя та фундаментом їхнього здоров’я є правильне харчування. Вперше нутриціологія виникла більше сотні років назад. В якості наукового вчення вона отримала розвиток за підтримки інших наук – біології, хімії та гігієни харчування та набула популярності у наш час. За визначенням, нутриціологія є наукою про їжу та її споживання, продукти харчування та їхні складові. Нутриціологія досліджує, яким чином відбувається взаємодія між компонентами різних продуктів, як вони засвоюються людським організмом та виводяться з нього, яким чином впливають на здоров’я та чи можуть спричинити виникнення захворювань.


Фахівці поділяють нутриціологію на загальну та практичну.

  • Загальна нутриціологія займається дослідженням їжі, різноманітних продуктів харчування, їхніх видів, дає оцінку кількості поживних речовин та вивчає різні види метаболізму.

  • Практична нутриціологія займається відповідно практичною стороною науки та досліджує, як неповноцінне харчування впливає на розвиток хвороб, та, навпаки, яким чином збалансована їжа та здоровий спосіб життя можуть мати лікувальний ефект.


Нутригенетика

З розвитком генетики з’явився ще один напрям досліджень, що заснований на вивченні змін в генах і змін метаболізму людини під впливом поживних речовин. Ця наука отримала назву нутригенетика. Основне її завдання полягає у аналізі генетичних відмінностей, які перетворюються на відмінності у реакції на певні інгредієнти їжі. Нутригенетика в основному базується на фармакології, генетиці, біохімії та молекулярній біології. Разом із ще однією наукою – нутрігеномікою, вона зосереджена на вивченні взаємодії між їжею та геномом людини.

Дослідження на тваринах і численні наукові спостереження показали високу кореляцію між харчуванням матері під час вагітності та здоров’ям потомства. Все більше досліджень показує, що багато хронічних захворювань, які проявляються в дорослому віці, спричинені неправильним харчуванням матері під час вагітності. Це стосується схильності до ожиріння, надмірної ваги, цукрового діабету або акне.

Величезний вплив на реакцію організму на поживні речовини має індивідуальна схильність. Можливо, незабаром перевірка нашого геному стане стандартом лікування та профілактики багатьох захворювань.


Дієтологія

Дієтологія – галузь науки, що інтенсивно розвивається та займається питаннями харчування як здорових, так і хворих людей. Вона заснована насамперед на медичних, біохімічних і технологічних знаннях, але також черпає інформацію з багатьох галузей науки, промисловості та послуг. Через зростаючу загрозу цивілізаційних хвороб і одночасний культ стрункої фігури дієтолог набуває все більшого, а то й вирішального значення для оздоровлення суспільства.

Розвиток медицини та дієтології дає незаперечні докази того, що раціональне правильне харчування є найважливішим фактором зниження ризику розвитку ожиріння та хронічних неінфекційних захворювань (серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, раку, остеопорозу, карієсу) і водночас сприяє продовженню життя, підвищенню його якості.


Основні нутрієнти і їх роль в метаболічних процесах

Нутрієнтами називають поживні речовини, мікроелементи, які потрібні кожному живому організму, оскільки саме вони забезпечують йому нормальну життєдіяльність. Тому, якщо ви вирішили правильно харчуватись та слідкувати за складом їжі, рахуйте не лише калорійність, а оцінюйте продукти на наявність та склад нутрієнтів.

Нутрієнти поділяються на дві групи:

  • мікронутрієнти, до яких належать вітаміни і низка мінеральних речовин. Хоча організму їх досить у мінімальній кількості, вони необхідні для забезпечення засвоєння організмом енергії та координації функцій росту та розвитку;

  • макронутрієнтами називають жири, білки та вуглеводи, які є основними елементами для забезпечення функціонування організму.

Також нутрієнти можна поділити на замінні та незамінні. Замінні можуть частково вироблятись самим організмом, але лише частково, тому вони також повинні бути у продуктах харчування. Незамінні, або есенціальні є життєво необхідними для людського організму. До них належать амінокислоти, мінеральні речовини, вітаміни та жирні кислоти. Якщо вони не будуть надходити в організм з їжею, здоров'я людини опиниться під загрозою.


Значення і роль БАД в підтриманні і покращенні рівня здоров'я

На жаль, не завжди вдається повністю забезпечити організм всіма необхідними для нього нутрієнтами через продукти харчування. Ми звикли щоденно споживати консервовану та оброблену їжу, яка часто після цього втрачає свою харчову цінність. Тоді на допомогу приходять біологічно активні добавки, або БАДи. Вони являють собою спеціальні харчові продукти, які додаються до звичного харчового раціону людини у невеликих кількостях. До їх складу входять поживні речовини, клітковина, мінерали, вуглеводи, жири тощо у концентрованій кількості. Як правило БАДи складаються із природних або ідентичних природнім компонентів. Вони не є ліками, але можуть призначатись лікарями та дієтологами в якості профілактичного засобу та задля підвищення працездатності людини.

Метою застосування БАДів є доповнення раціону харчування людини нутрієнтами, щоб підтримувати на належному рівні метаболізм та зберігати здоров’я організму.


Цінність консультації нутріціолога

Нутриціолог виконує здебільшого роль вихователя, дає інформацію про здорове харчування як здорових, так і хворих людей. Однак головне завдання фахівця – працювати над зміною харчової поведінки, щоб вона була корисною для здоров’я пацієнта. Із збільшенням частоти захворювань, пов’язаних з дієтою, у суспільстві зростає усвідомлення того, що саме нутриціолог є найкомпетентнішим джерелом інформації про харчування.

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page